• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Előkészítők 2016/2017

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Iskolánk a 8. osztályos végzős általános iskolások számára előkészítőket indít

a következő tantárgyakból:

 

Tantárgy:

Első foglalkozás

Angol nyelv

2016.10.04. /kedd/ 15.00 óra

Német nyelv

2016.12.09. /péntek/ 15.00 óra

Rajz

2016.10.07. /péntek/ 15.00 óra

Magyar nyelv és irodalom

2016.10.12. /szerda/ 15.00 óra

Ének-zene

2017. január

 

Az előkészítőkre sorsolással felvett tanulók névsora a következő:

Rajz előkészítőre felvett tanulók

Magyar nyelv és irodalom előkészítőre felvett tanulók

Angol nyelvi előkészítőre felvett tanulók

 

 

Német nyelv előkészítőre 2016.12.02-ig, ének-zene előkészítőre 2017.01.13-ig lehet még

jelentkezni az iskola által rendszeresített jelentkezési lapon.

Jelentkezési lap

 

A jelentkezéseket a következő e-mail címre kérjük küldeni:

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Az előkészítő ingyenes.

 

Last Updated on Monday, 26 September 2016 11:45
 

Felhívás irodalmi pályázatra

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Felhívás irodalmi pályázatra.pdf

 

A Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium valamint a szegedi Dugonics

Társaság Ifjúsági Tagozata közös irodalmi pályázatot hirdet Tömörkény István születésének 150.,

halálának 100. évfordulója alkalmából.

„Az én Tömörkényem – Tömörkény István egy 21. századi diák szemével” címmel.

A pályázat célja Tömörkény István írói világának, figuráinak szembesítése a mai fiatalok világlátásával,

egyéni megközelítésével.

 

(Pl.:-   hogyan viselkednének Tömörkény alakjai korunk viszonyai között

- miként módosulna Tömörkény prózájának paraszti tematikája napjainkban

- hogyan szembesül a 19-20. század fordulójának Szegedje és a mai városkép, a városi élet

- egy Tömörkény-novella folytatása napjaink közegében

- stílusgyakorlat Tömörkény István modorában stb.)

A pályázat műfaji szabadságot nyújt a nevezők számára (elbeszélés, esszé, műelemzés, kritika,

olvasónapló, tudományos gyűjtőmunka stb.).

A pályázat terjedelme maximum 10000 karakter (Times New Roman betűtípus, 12-es betűméret,

1,5-ös sorköz).

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. november 21.

A pályázat benyújtásának módja: e-mail csatolmányában Word formátumban This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

címre, a Tárgy címszóban kérjük megjelölni: Tömörkény pályázat.

A beérkezett pályamunkákat szakértőkből álló zsűri bírálja el, az eredmények közzétételére és a

könyvutalványok valamint az értékes tárgyjutalmak átadására 2016 decemberében kerül sor a jubileumi

Tömörkény-napok keretében. A díjnyertes pályamunka elhangzik a Dugonics Társaság decemberi

felolvasó ülésén a Városházán.

 Az érdeklődők további kérdéseikkel Dr. Dohány Gabriella tanárnőnél tájékozódhatnak

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it címen e-mailben.

 Minden pályázónak tanulságos búvárkodást és sikeres alkotómunkát kívánunk!

 

Szeged, 2016. szeptember 20.

 

                    Horváthné Szabó Éva s.k.                         Tandi Lajos s.k.

                            intézményvezető                      Dugonics Társaság főtitkára

Last Updated on Thursday, 22 September 2016 06:49
 

Köszönetnyilvánítás

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Last Updated on Friday, 08 July 2016 10:22
 

2015/2016 tanév eredmények

E-mail Print PDF
There are no translations available.

EREDMÉNYEK

2015/2016

 

A Tömörkény István Gimnázium Leánykara

Az ÉNEKLŐ IFJÚSÁG HANGVERSENYEN „Az év kórusa” kitüntető címet kapta és

ARANY DIPLOMA minősítést szerzett.

Karvezető: Dr. Dohány Gabriella

DIÁKOLIMPIA, Labdarúgás Leány V-VI. korcsoport megyei II. hely

A csapat tagjai: Balogh Dzsenifer 10.D, Dobó Dóra 10.E, Dobó Edina11.C, Ferenczi Zsófia 9.D, Fodor Beáta 11.D, Gábor Anett11.B, Márta Csenge 10.B, Mihálffy Kincső 9.E, Molnár Gabriella 10.D,

Szunyog Zsanett 10.D, Schildkraut Fruzsina 10.F, Zakar Barbara 11.E.

Felkészítő tanár: Weisz Emília

DIÁKOLIMPIA, Labdarúgás FIÚ VI. korcsoport megyei II. hely

A csapat tagjai: Balotai Balázs10. E, Bodnár Péter 9.E, Fekete Márton 12.E, Gábor Ádám 11.E,

Király Kristóf 11.E, Mester-Szabó Máté 9.Kny, Ótott Bence 10.A, Szirmai Áron 10.C,

Tóth Szilárd 12.B, Vámos Tamás 12E.

Felkészítő tanár: Fekete Zoltán

DIÁKOLIMPIA, Röplabda Csongrád Megyei Döntő II. hely

A csapat tagjai: Békési Szandra 12.A, Szabó Vanda, Maczelka Diána, Kelemen Gréta 9.D, Kora Karina, Horváth Rebeka, Kovács Annamária 10.D, Dobai Dominika 10.B, Balog Anna 11.D.

Felkészítő tanár: Kovács Veronika

9.Kny

ENIBE Szókincs Verseny 9.Kny kategória 2. helyezés (csapatban)

 

Balogh Boglárka

Esélyt a középiskolás tehetségnek” Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzatának ösztöndíjában részesült.

Castellon Walter Leó

Mester-Szabó Máté

Officír Regina

Felkészítő tanár: Guba Eszter

 

Officír Regina

kitűnő bizonyítvány

 

Csenki Kata Hajnal

kitűnő bizonyítvány

„Esélyt a középiskolás tehetségnek” Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzatának ösztöndíjában részesült.

 

Karai Nikolett

kitűnő bizonyítvány

           

Ludányi Noémi

kitűnő bizonyítvány

9.A

Dinnyés Dalma

kitűnő bizonyítvány

 

Kazareczki Letícia

kitűnő bizonyítvány

 

Seller Dániel

kitűnő bizonyítvány

 

Villám Vanessza

kitűnő bizonyítvány

 

Zádori Zsófia

VERSENYTÁNC Forma Táncsport Egyesület

OB Junior II E LATIN 2. helyezés

OB Junior II.E STANDARD 3. helyezés

OB Junior II.D LATIN 21. helyezés

OB Ifjúsági D 8T 6. helyezés

9.B

Bihari Csenge

kitűnő bizonyítvány

Fődi Dorina

kitűnő bizonyítvány

9.C

MTVSZ Országos Környezeti és Globális Vetélkedő 18. hely

Felkészítő tanár: Pintérné Temunovic Andrea

 

Biczók Brigitta

kitűnő bizonyítvány

Szeged városi vízvilágnapi verseny 1. helyezés (csapatban)

Felkészítő tanár: Pintérné Temunovic Andrea

 

Gubik Lili

Forma Táncsport közhasznú Egyesület Társastánc országos verseny 2., 3. helyezés

Horvát Gábor SZVSE Egyesület

Birkózás diákolimpia 3. hely, területi bajnokság 1. hely

országos rangsorverseny 3. hely

 

Kővágó Dávid

kitűnő bizonyítvány

Szeged városi vízvilágnapi verseny 1. helyezés (csapatban)

Felkészítő tanár: Pintérné Temunovic Andrea

VERSENYTÁNC Forma Táncsport egyesület

OB Junior II E LATIN 2. helyezés

OB Junior II.E STANDARD 3. helyezés

OB Junior II.D LATIN 21. helyezés

OB Ifjúsági D 8T 6. helyezés

 

 

 

 

Lévai Vanessza

Forma Táncsport Közhasznú Egyesület

E Országos Bajnokság Ifi hattánc 1. hely

Kelet-Magyarországi Terület Bajnokság Nyíradony : Ifi Standard tánc 1. hely , Ifi Latin tánc 1. hely

Pécsi Dance kupa ifi: Standard tánc 1. hely, Ifi Latin tánc 2. hely

Szekszárd, Mezőtúr    Ifjúsági E Standard 1. hely, Ifjúsági E Latin 1. hely, Felnőtt E Standard 1. hely

Felnőtt E Latin 1. hely

9.D

Erdős Réka

kitűnő bizonyítvány

 

Juhász Nagy Márk

Megyei nyelvi verseny német nyelv 1. helyezés

Felkészítő tanár: Gyuris Annett, Kulcsárné Hinze Mária

 

Szabó Vanda

kitűnő bizonyítvány

 

Legyél Országh-os bajnok! Országos Angol szótárhasználati verseny 3. hely

Maczelka Diána

Varga Kamilla

Kelemen Gréta

Felkészítő tanár: Tóthné Jura Joanna Danuta

 

Kelemen Gréta

kitűnő bizonyítvány

9.E

Engi Kincső

Diákolimpia úszás 4X50 m gyorsúszás váltóban országos 15. hely

Felkészítő tanár: Schimplné Baji Krisztina

9.Ipm

Gubicz Kata

Diákolimpia úszás 4X50 m gyorsúszás váltóban országos 15. hely

Felkészítő tanár: Schimplné Baji Krisztina

Diákolimpia Tájékozódási Futás országos 30. hely

Felkészítő tanár: Bayer Attila

Kovács Emese

kitűnő bizonyítvány

10.A

Katona Orsolya

kitűnő bizonyítvány

 

Kubatovics Kata

kitűnő bizonyítvány

 

Mátó Réka

kitűnő bizonyítvány

10.C

Festival d Italiano „Csoportos ének- könnyűzene” kategóriában

a „ Pulcini” együttes tagjai 1. hely

Horák Alexandra, Molnár Ágnes, Ollári Anita, Pataki Barbara, Szenczy Nóra, Tóth Anna,

Tyukodi Dorka, Varga Patrícia

Felkészítő tanárok: Rigóné Hargitai Csilla, Dr. Dohány Gabriella

10.D

„Poznan-Budapest 1956” A Lengyel Nagykövetség és az Óbudai Lengyel Nemzetiségi Önkormányzat által kiírt országos versenyen iskolánk csapata 4. helyezést ért el, melynek díja szeptemberben egy 4 napos Poznani utazáson való részvétel.

Csapattagok:

Bódi Vanda

Varró Estilla

Daka Lúcia

Szikszer Bálint

Kora Karina

Felkészítő tanárok: Szita Ilona, Tóthné Jura Joanna Danuta

 

Daka Lúcia

Diákolimpia úszás 4X50 m gyorsúszás váltóban országos 15. hely

Felkészítő tanár: Schimplné Baji Krisztina

 

Kora Karina

kitűnő bizonyítvány

Megyei nyelvi verseny német nyelv 1. helyezés

Felkészítő tanár: Gyuris Annett, Kulcsárné Hinze Mária

 

Bokor Emese

kitűnő bizonyítvány

Implom József Középiskolai Helyesírási verseny megyei fordul 3. helyezés

Felkészítő tanár: Horváth Szabolcs István

Gavrán Kinga

ENIBE Színház „Legjobb színésznő”

Felkészítő tanár: Koldo Sebastian Garcia

 

Erdős Sára

kitűnő bizonyítvány

ENIBE meseírás 9-10. évfolyam 2. hely

Felkészítő tanár: Boros Krisztina

 

Kis Nóra

kitűnő bizonyítvány

 

Kevei Lili

ENIBE Plakátverseny 2. hely

10.E

Dudás Natália

DUE Országos Diákújságíró Egyesület pályázata Fotó kategória 3. helyezés

Felkészítő tanár: Nagy László

 

Hegedűs Kitti

kitűnő bizonyítvány

 

Kozák Sára Kata

kitűnő bizonyítvány

 

Novák Pálma

Diákolimpia úszás 4X50 m gyorsúszás váltóban országos 15. hely

Felkészítő tanár: Schimplné Baji Krisztina

10.F

Dugonics Társaság munkájában való aktív részvétel.

Dóczi Tímea

Román Rebeka

10.Ipm

György Ágota          

kitűnő bizonyítvány

11.A

Cicelszki Ivett

kitűnő bizonyítvány

 

Dudovics Boglárka

kitűnő bizonyítvány

 

Fogas Benjámin

kitűnő bizonyítvány

Iskolánkat számos városi rendezvényen méltón képviselte.

Dugonics Társaság Ifjúsági Tagozatának művészeti fesztiválján versmondásban 2. helyezést ért

 

Lennert József

kitűnő bizonyítvány

 

Polák Leila

A jó tanulmányi munka mellett kiváló sportoló.

Országos diákolimpia döntő formagyakorlatok és küzdelem 1. helyezés

Kyokushinkai 55 kg-os súlycsoportban VB (Japán) 3. helyezés (csapatban)

Kyokushinkai 55 kg-os súlycsoportban Európa Bajnok

Felnőtt Magyar Bajnokság 1. helyezés

 

Menyhárt Luca

EUROPE DIRECT Fedezd fel Európát! Országos pályázaton osztálykirándulást nyertek.

Felkészítő tanár: Nagy László

Tresnyics Rebeka

kitűnő bizonyítvány

11.B

Berta Viktória

kitűnő bizonyítvány

 

Kopilovic Eleonóra

A tanulónak az Emberi Erőforrások Minisztériuma Magyarország jó tanulója-jó sportolója 2015 címet adományozta.

 

Pálfalvi Regina

DUE Országos Diákújságíró Egyesület pályázata fotó kat.1. helyezés

Felkészítő tanár: Nagy László

Pintér Petra

II. Rákóczi Ferenc Országos Latin Nyelvi Fordítóverseny 8. helyezés

Felkészítő tanár: Vágó Mária

 

Polner Laura

Mozgókép és médiaismeret OKTV 6. helyezés

Felkészítő tanár: Nagy László

11.C

Ancsányi Ivett

Festival d Italiano Egyéni ének könnyűzene kategória 1. helyezés

Felkészítő tanárai: Kovács Krisztina, Lovasné Bartha Edit

Dugonics Társaság Ifjúsági Tagozatának művészeti fesztiválján könnyűzenében. 2. helyezés

Szeged városi rendezvényeken méltón képviselték iskolánkat.

Asztalos Johanna

kitűnő bizonyítvány

Barna Patrícia

kitűnő bizonyítvány

Horváth Janka

kitűnő bizonyítvány

Rúzsa Vivien

Festival d Italiano Egyéni ének könnyűzene kategória dicséret

Felkészítő tanárai: Kovács Krisztina, Lovasné Bartha Edit

 

Dugonics Társaság Ifjúsági Tagozatának művészeti fesztiválján könnyűzenében. 1. helyezés

Csongrád Megyei Népdaléneklési Verseny 2. helyezés

Felkészítő tanár: Lovasné Bartha Edit

 

Szeged városi rendezvényeken méltón képviselték iskolánkat.

11.D

Harangozó Ágnes

ENIBE Plakátverseny 1. helyezett

 

Korom Dorina

ENIBE Civilizáció Verseny csapatban 1. helyezett

Felkészítő tanárok: Lévainé dr. Kovács Marian, Koldo Sebastian Garcia

 

 

Pável Vivien

Megyei nyelvi verseny német nyelv 2. helyezés

Felkészítő tanár: Gyuris Annett, Kulcsárné Hinze Mária

 

Szabó Játszint Menyhért

ENIBE Civilizáció Verseny csapatban 1. helyezett

Felkészítő tanárok: Lévainé dr. Kovács Marian, Koldo Sebastian Garcia

11.E

Bakai Boglárka

kitűnő bizonyítvány

 

Csonka Balázs

SAKK eredményei:

2015.07.12-20. Lengyelország: U18 Csapat Európa-bajnokság 4. hely

2015. 08. 1-2. Szerbia: U18 Rapid Egyéni Európa –bajnokság 3. hely

2015.08. 3-4. Szerbia: U18 Rapid Csapat Európa-bajnokság 1. hely

2015.08.26-30. Budapest: Magyar Ifjúsági (U18) Csapatbajnokság 1. hely

2016.03.23-25. Miskolc: Országos Diákolimpia döntő F6 csoport 3. hely

2015-2016: Magyar Nemzeti Csapatbajnokság (NB1) 4. hely

 

Palotás Gyöngyi

kitűnő bizonyítvány

Festival d Italiano élőbeszéd B kategória dicséret

 

Megyei nyelvi verseny olasz nyelv 2. helyezés

Felkészítő tanár: Rigóné Hargitai Csilla

11.Ipm

Huszta Rita

Művészettörténet OKTV 4. helyezés

Felkészítő tanár: Nagy László

 

Kiss Kinga

Művészettörténet OKTV 10. helyezés

12.A

Füredi Ibolya

kitűnő bizonyítvány, kitűnő érettségi

Gloria Victis Kárpát-medencei történelem verseny 13. helyezés

Felkészítő tanár: Szita Ilona

 

Hargitai Réka

kitűnő érettségi

 

Kis Nikoletta

kitűnő bizonyítvány, kitűnő érettségi

Gloria Victis Kárpát-medencei történelem verseny 13. helyezés

Felkészítő tanár: Szita Ilona

 

Implom József Középiskolai Helyesírási verseny megyei fordul 2. helyezés

Felkészítő tanár: Horváth Szabolcs István

Pásztor Angéla

Megyei nyelvi verseny német nyelv 3. helyezés

Deák Megyei Fordítóverseny német nyelv 1. helyezés

Felkészítő tanár: Dr. Lénárdné Delley Piroska, Gyuris Annett

Sihelnik Nóra

kitűnő bizonyítvány

Gloria Victis Kárpát-medencei történelem verseny 13. helyezés

Felkészítő tanár: Szita Ilona

Szilák Zsófia

kitűnő bizonyítvány, kitűnő érettségi

 

 

Vass Gergely

kitűnő érettségi

 

Varró Ádám

kitűnő érettségi

12.B

Kálmán Viktória

kitűnő bizonyítvány

 

Kiss Fábián

4 évig kitűnő bizonyítvány

 

Komlósi László

Latin OKTV 4. helyezés

Felkészítő tanár: Vágó Mária

 

Nagy Gréta

kitűnő bizonyítvány, kitűnő érettségi

Latin OKTV 25. helyezés

Felkészítő tanár: Vágó Mária

 

Tarnay Kristóf

Szegedi Tudományegyetem Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszéke által meghirdetett országos Tandíjfelező Pályázat 2. helyezés

DUE Országos Diákújságíró Egyesület pályázata iskolaújság kategória 2. helyezés

Felkészítő tanár: Nagy László

Éveken át lelkes szerkesztője volt az iskolaújságnak.

12.C

Festival d Italiano csoportos ének „könnyűzene” DONNE együttes dicséret

Csenki Natasa

Martonosi Míra

Molnár Anna           

Molnár Diána

Pál Réka

Mencser Zita

Felkészítő tanárok: Rigóné Hargitai Csilla; Dr. Dohány Gabriella

Mencser Zita

4 évig kitűnő bizonyítvány

Festival d Italiano élőbeszéd B kategória dicséret

Felkészítő tanár: Rigóné Hargitai Csilla

 

Varga Krisztina

4 évig kitűnő bizonyítvány, kitűnő érettségi

12.E

Bagi Sándor

kitűnő érettségi

 

Harcsás Dorina

4 éven át kitűnő bizonyítvány

Pázmány Bölcs-Ész Országos Tanulmányi Verseny különdíj

Felkészítő tanár: Dr. Máder Attila

 

Pataki Katalin

Szegedi Tudományegyetem Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszéke által meghirdetett országos Tandíjfelező Pályázat 1. helyezés

Felkészítő tanár: Nagy László

 

Tonté József

Szegedi Tudományegyetem Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszéke által meghirdetett országos Tandíjfelező Pályázat 2. helyezés

Felkészítő tanár: Nagy László

 

Zoltai Döme

Számos rendezvényen képviselte iskolánkat.pl: Alapítványi Gála, Országos Táncgála, ENIBE.

„Esélyt a középiskolás tehetségnek” Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzatának ösztöndíjában részesült.

 

Vadász Csenge

Olasz OKTV 7. helyezés

Festival d Italiano élőbeszéd B kategória 3. helyezés

Megyei nyelvi verseny olasz nyelv 3. helyezés

Felkészítő tanár: Rigóné Hargitai Csilla

12.Ipm

Kalmár András

Szép Magyar Beszéd” Kazinczy verseny 4. helyezés és Kazinczy érem

Felkészítő tanár: Horváth Szabolcs István


Ökrös Fanni Lili

kitűnő érettségi

 

Tóth Gréta Panna    „Az Év diákja”

kitűnő érettségi

Az idén három szegedi diák és négy pedagógus részesült elismerésben a Tehetség Napján március 22-én.

A Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskolából Szeged Ifjú Tehetsége Díjat vehetett át Tóth Gréta 12.Ipm osztályos tanuló.

Szeged Ifjú Tehetségéért Díjban részesült Papp Katalin tanárnő.

„Esélyt a középiskolás tehetségnek” Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzatának ösztöndíjában részesült.

 

Romvári Ákos

Econventio Kerekasztal által meghirdetett "Gazdaság és kultúra" országos alkotói pályázat

3. helyezés

12.Ipt

Egedi Réka

4 éven át jeles bizonyítvány, dicséretes szóbeli érettségi

„Esélyt a középiskolás tehetségnek” Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzatának ösztöndíjában részesült.

13.D

Babos Anna

kitűnő bizonyítvány

EUROPE DIRECT Fedezd fel Európát! Országos pályázaton csapatban osztálykirándulást nyertek.

Felkészítő tanár: Nagy László

 

Farkas Csilla

kitűnő érettségi

Hangai Kristóf

kitűnő érettségi

 

Horváth Lívia

kitűnő bizonyítvány, kitűnő érettségi

ENIBE Himnusza Verseny 1. helyezett

 

Kárpáti Emma

kitűnő bizonyítvány, kitűnő érettségi

ENIBE Himnusza Verseny 1. helyezett

ENIBE Civilizáció Verseny csapatban 1. helyezett

Felkészítő tanárok: Lévainé dr. Kovács Marian, Koldo SebastianGarcia

Kotsis Diána

kitűnő bizonyítvány, kitűnő érettségi

Papp Dorottya

zágrábi nemzetközi evezős verseny 1. hely

szegedi nemzetközi evezős verseny 2. hely

bledi nemzetközi evezős verseny 2., 5., 6. hely

 

Patkós Bence             „Az Év diákja”

kitűnő érettségi

Az „Édes Anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny országos Kárpát-medencei döntő:

Magyar Anyanyelvápolók Szövetségének Különdíja

Felkészítő tanár: Varga Magdolna

 

ENIBE Vita verseny 13. évfolyam kategóriában 2. helyezés

Felkészítő tanár: Koldo Sebastian Garcia

 

Deák Megyei Fordítóverseny spanyol nyelv 1. helyezés

Felkészítő tanárok: Ábrahám Szilvia, Koldo Sebastian Garcia

 

Peckham András William

Szegedi Tudományegyetem Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszéke által

meghirdetett országos Tandíjfelező Pályázat 1. helyezés

EUROPE DIRECT Fedezd fel Európát! Országos pályázatán csapattal osztálykirándulást nyertek

Felkészítő tanár: Nagy László

 

Varró Noémi

Deák Megyei Fordítóverseny német nyelv 3. helyezés

Krúdy fordítóverseny német nyelv 1. helyezett

Felkészítő tanár: Zsótér Éva, Gyuris Annett

 

13.Ipm

Bíró Imola

kitűnő bizonyítvány

OKJ-s képesítő vizsgája kitűnő lett.

XIX. Országos Mintázás Verseny különdíj

Felkészítő tanára: Kis Jenő Ferenc

 

Borda Sára

OKJ-s képesítő vizsgája dicséretes lett

XIX. Országos Mintázás Verseny 3. helyezés és „A legjobb munka”

Felkészítő tanára: Bánvölgyi László

Rotary Club Szeged-Tisza pályázatán elnyerte ” A szakma kiváló diák alkotója” címet.

 

Czakó Petra

kitűnő bizonyítvány

grafikus szakos OKJ-s képesítő vizsgája kitűnő lett

XXV. Országos Rajzverseny 2. helyezés

Felkészítő tanára: Bukor Tibor

Rotary Club Szeged-Tisza pályázatán elnyerte a” A szakma kiváló diák alkotója” címet.

Dohor Rebeka

Econventio Kerekasztal által meghirdetett "Gazdaság és kultúra" országos alkotói pályázat

2. helyezés

 

Fülöp Emese

kitűnő bizonyítvány

OKJ-s képesítő vizsgája dicséretes lett

Országos Festészet Verseny különdíj

Dugonics Társaság és Ifjúsági Tagozata Képzőművészeti pályázatán „Szegedikumok”„Az év diák képzőművésze

Felkészítő tanár: Barczánfalvi Ferenc

 

Kopilovic Annamária

kitűnő bizonyítvány

OKJ-s képesítő vizsgája dicséretes lett

Opavszki Aida

Napja "Parafrázis" című meghívásos országos pályázaton alkotását díjazták.

Felkészítő tanár: Bukor Tibor

Pitenyák Boglárka

A Magyar Festészet Napja "Parafrázis" című meghívásos országos pályázaton alkotását díjazták.

Felkészítő tanár: Barczánfalvi Ferenc

 

Zombori Dóra

OKJ-s képesítő vizsgája dicséretes lett

A Magyar Festészet Napja "Parafrázis" című meghívásos országos pályázaton alkotását díjazták.

Felkészítő tanár: Bukor Tibor

 

Tömörkény pályázat eredménye

Amelyet néhai Tömörkény Erzsébet, az iskola névadójának leánya alapított azzal, hogy minden évben a legjobb önképző köri irodalmi alkotás szerzője kapja meg.

I. „Szilánkok” jeligével                 Idul Katalin        12.Ipm

II. „Lithium” jeligével                   Polner Laura      11.B

III. „Bombadiltoma” jeligével      Mikházi Bence   11.D

 

A következő tanulóknak köszönjük az egész éves segítséget:

Guvat Zsuzsanna 10.B (filmfelvételek készítése)

Menyhárt Luca 11.A (fotózás)

Szikszer Bálint 10.D (hangosítás)

Sebők Marcell 10. D (hangosítás)

Vajdics Gábor 11.C (műsorok szerkesztése)

és külön köszönet az egész 11.A osztálynak, akik minden rendezvényünk sikeres lebonyolításában segédkeztek.

 

 

Kiváló versenyfelkészítő

E-mail Print PDF
There are no translations available.

kivalo versenyfelkeszito

Last Updated on Friday, 10 June 2016 11:26
 

Étkezés

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Tisztelt Szülők!

Az étkezéssel kapcsolatos tájékoztatást a https://tomorkenygimn-public.sharepoint.com/étkezés oldalon találják meg.

 

2016/2017-es tanévre felvett diákok

E-mail Print PDF
There are no translations available.

A 2016/2017-es évre felvett diákok

Last Updated on Wednesday, 20 April 2016 07:53
 

Rendelkező nyilatkozatok

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Rendelkező nyilatkozat a befizetett adó 1%-ról

Kérjük támogassa adója 1%-ával a Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola alapítványát, az Árpádházi Szent Erzsébet Alapítvány a Tömörkény István Gimnáziumért alapítványt.

Letölthető rendelkező nyilatkozatok:

Felajánlását köszönjük!

Last Updated on Thursday, 20 March 2014 09:40
 

Eseménynaptár

September 2016
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Hamarosan...

No events

Bejelentkezés


MagyarEnglishDeutschEspañolItalian